Benefičný trh zručností

Bratislavský spolok medikov Vás srdečne pozýva

na charitatívno-vzdelávacie podujatie Vianočný Benefičný trh zručností, ktoré sa bude konať 3.12.2016 v Starej tržnici v Bratislave od 10:00 do 15:00. Cieľom tohto podujatia je finančná podpora Detského domova Bratislava.

Hlavná myšlienka celého projektu je veľmi jednoduchá a to je na nej to krásne. Za symbolickú sumu vás naučíme rozličné užitočné aj zábavné zručnosti jednak formou možnosti navštíviť jednotlivé stánky trhu, ale aj cez interaktívne skupinové workshopy na rôzne atraktívne témy.

Tešiť sa môžete napríklad na stánok s prvou pomocou, naučíme vás správnu techniku samovyšetrenia pri prevencii rakoviny prsníkov a semenníkov alebo vám priblížime zásady správnej výživy a cvičenia. Z palety zábavných zručností sa môžete naučiť základné tanečné kroky, masážne techniky a chystáme samozrejme aj množstvo aktivít pre tých najmenších.

Workshopy budú vyučované trénermi Medzinárodnej federácie asociácií študentov medicíny a budú zamerané na užitočné „soft skills“ ako napríklad time management, conflict management, komunikácia a iné.

Takže keby ste radi pomohli takouto formou a popritom sa niečo naučili určite prídite.

Viac informácií nájdete buď na našej facebookovej fanpage alebo na stránke eventu.

Tešíme sa na Vás! 🙂

Zbierka je do registra verejných zbierok zapísaná pod registračným číslom 101-2016-094701.

P1180455

to top